اخبار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان

اعلام اسامی برندگان مسابقه حجاب و عفاف در قرآن کریم
در آستانه عید غدیر خم قرعه کشی اسامی شرکت کنندگان در مسابقه پیامکی حجاب درقرآن کریم که بمناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد انجام و برندگان نیز تجلیل شدند.
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱۹۷ ]
بازدید کریمی رئیس گروه صدور مجوز معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روستای برتر قرآنی شهرستان درمیان
کریمی رئیس گروه صدور مجوز معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روستای قرآنی دادران شهرستان درمیان که جزء 17 روستای برتر قرآنی کشور شده بود بازدید کرد.
۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۲۶
[ تعداد بازدید : ۲۲۵ ]
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری بمناسبت دهه امامت و ولایت در شهرستان درمیان
قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در این شهرستان بمناسبت دهه امامت و ولایت و با هدف تبیین معارف اسلامی و ارزش‌های دینی خبر داد.
۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۷:۲۶
[ تعداد بازدید : ۲۲۴ ]
انتخاب روستای دادران شهرستان درمیان بعنوان یکی از هفده روستای برتر قرآنی کشور
در ارزیابی گزارشات فرهنگی و قرآنی ارسالی از طرف شوراهای اسلامی و دهیاری به معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روستای دادران شهرستان درمیان در ارزیابی اولیه جزء 17 روستای برتر قرآنی کشور قرار گرفت.
۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷
[ تعداد بازدید : ۲۳۱ ]
معرفی برندگان مسابقه وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)
قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از شرکت بیش از 150 نفر از خواهران و برادران علاقمند به حضور در مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه سیاسی و الهی حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.
۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
[ تعداد بازدید : ۴۱۱ ]
برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال 1400
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با ریاست حجت الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگی عمومی و حضور فرماندار شهرستان و اکثریت اعضا با هدف ایجاد بستر مناسب برای شور انتخاباتی و برنامه ریزی دهه کرامت برگزار شد.
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
[ تعداد بازدید : ۳۷ ]
اجرای برنامه های متعدد فرهنگی هنری در سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران
قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از برگزاری باشکوه برنامه های ایام ارتحال امام(ره) و قیام خونین 15 خرداد ماه با همکاری ادارات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان خبر داد.
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید : ۶۱۳ ]
موافقت با راه اندازی یک واحد چاپ دیجیتال در شهرستان درمیان
قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از پیگیری اخذ مجوز یک واحدچاپ دیجیتال برای شهرستان درمیان بدنبال تعطیل شدن تنها چاپخانه شهرستان و موافقت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با این مهم خبر داد.
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۵۲
[ تعداد بازدید : ۲۸ ]
برگزاری چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان
چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور حسینعلی بخشی فرماندار شهرستان و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه و حضور اکثر اعضا در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
[ تعداد بازدید : ۱,۰۱۳ ]
غرس تعدادی درخت به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیز داری در فضا های فرهنگی و هنری شهرستان
در ششمسن روز از هفته منابع طبیعی و آبخیزداری تعداد 20 اصله درخت از نوع آلو، عناب ، بادام و ... در فضا های فرهنگی و هنری شهرستان کاشته شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
[ تعداد بازدید : ۱,۰۹۳ ]