اخبار

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در محل سالن نجابت شهر اسدیه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در محل سالن نجابت شهر اسدیه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان
جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در محل سالن نجابت شهر اسدیه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری سپاه، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بانک کشاورزی برگزار شد.

مراسم جشنی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولین شهرستان درمیان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، در محل سالن نجابت شهر اسدیه برگزار  شد.

  حجت السلام والمسلمین خزاعی امامت محترم جمعه شهرستان در ابتدای این مراسم که با موضوع زندگی حضرت فاطمه(س) سخنرانی می‌کرد وی  گفت: همواره در حال امتحان بودن حضرت فاطمه(س) و اهل صبر و شکیبایی بودن ایشان دو نکته مهم برای شناخت حضرت فاطمه(س) است.

  در ادامه مراسم صافی مسئول اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ضمن تبریک میلاد حضرت صدیقه طاهره(س) و روز زن

بیان داشت: حضرت زهرا(س) بهترین و کامل ترین الگو برای زنان سرتاسر جهان درهمه ابعاد زندگی است لذا باید تلاش شود با تکیه بر تعالیم همه معصومین و توسل به ارواح طیبه آنها، ظرفیتی در خودمان به وجود بیاوریم تا افراد موثر و تحول آفرینی همچون حضرت فاطمه زهرا(س) باشیم.

 در پایان سخنانش ضمن تشکر از سپاه، بسیج، کمیته امداد، اداره ورزش و جوانان، بانک کشاورزی و همه مردم به خاطر برپایی این جشن،اظهار امیدواری نمود که در سالهای آینده با حضور ایشان شاهد برگزاری جشن های با شکوه تر و همراه با معرفت باشیم.

  اجرای برنامه توسط گروه فرهنگی، هنری نبوت ازبهترین بخش های این جشن بزرگ بود که شادی و نشاط خاصی را به این مراسم تزریق نمود.

در پایان با انجام مسابقه و قرعه کشی بین افرادی که به نام های مبارک زهرا و فاطمه در مراسم شرکت داشتند جوایزی اهدا گردید.

 

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید