اخبار

معرفی برندگان مسابقه وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)

معرفی برندگان مسابقه وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام خمینی (ره)
قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از شرکت بیش از 150 نفر از خواهران و برادران علاقمند به حضور در مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه سیاسی و الهی حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان درمیان حاجی قدیر قیاسی از برگزاری باشکوه برنامه های ایام ارتحال امام(ره) و قیام خونین 15خرداد ماه با همکاری ادارات و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان خبر داد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت برای این امام بزرگوار به منزله زنده نگه‌ داشتن اندیشه‌های امام خمینی(ره) می باشد و باید در جامعه اهداف امام بزگوار تبیین شود. 

ایشان گفت دراین راستا مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه سیاسی الهی امام (ره) برگزار و تا پایان خردادماه زمان حضور علاقمندان در مسابقه بود که تعداد 153 نفر در این مسابقه شرکت کردند که در هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر کار قرعه کشی شرکت کنندگان در مسابقه انجام و از این میان تعداد 10 نفر بنام های آقایان ابوالفضل محمدی، رضا خسروی، ناصر ملایی فورگ، علی حقجو، محمد حسین محمدی و خانم ها زهره اصغری نیا، آمنه کریمی، فاطمه صادقی، فاطمه سالخورده، زهرا رجبی انتخاب شدند که از جهت ارج نهادن به شرکت و حضور این عزیزان در مسابقه جوایزی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنها اهدا گردید.

۱۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۱
اداره درمیان |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید